فوتبــال 11
لیگ 1 - فصل عادی
شنبه، 03 اردیبهشت 1401 ساعت ۱۹:۳۰
Kaliningrad Stadium
بالتیکا
Tamerlan Musaev
82'
Tamerlan Musaev
73'
2
-
0
FT
دنبال کنید
خاباروفسک
ضربات پنالتی
گل های بازی
Tamerlan Musaev
82'
Tamerlan Musaev
73'
اطلاعات بازی
بازیها
ترکیب
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 0
Maksim Khramtsov
Artem Popov
90'
87'
Maksim Martusevich
Irakli Kvekveskiri
Ishkhan Geloyan
Yan Kazaev
86'
2 - 0
Tamerlan Musaev
82'
80'
Vladislav Nikiforov
Roman Manuylov
Maksim Dmitriev
Dzambolat Tsallagov
David Karaev
Aleksandr Gagloev
1 - 0
Tamerlan Musaev
73'
Maksim Barsov
Artem Maksimenko
64'
Maksim Tishkin
63'
Daniel Klenkin
Oleg Aleynik
Aleksandr Osipov
Sergei Karpovich
46'
پایان نیمه اول 0 - 0
Sergei Karpovich
43'
6'
Mikhail Gashchenkov
اطلاعات بازی
تورنمنت
روسیه - لیگ 1
فصل
2021/2022
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 34
شروع بازی
03 اردیبهشت 1401 ساعت ۱۹:۳۰
محل برگزاری بازی
روسیه، کالینینگراد
استادیوم
Kaliningrad Stadium
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
تورپیدو مسکو
38
65:36
75
2
فاکل وورونژ
38
60:33
74
3
اورنبورگ
38
64:37
74
4
خاباروفسک
38
48:38
65
5
ینیسی کراسنویارسک
38
58:55
63
6
Alania Vladikavkaz
38
75:53
60
7
بالتیکا
38
51:30
58
8
اسپارتاک مسکو II
38
48:55
58
9
Akron Togliatti
38
47:40
58
10
نیژنکامسک
38
60:43
58
11
کراسنودار II
38
45:45
53
12
Veles Moscow
38
45:48
48
13
تام تامسک
38
51:60
48
14
PFC Kuban
38
45:48
49
15
Olimp-Dolgoprudniy
38
35:47
41
16
ولگار آستراخان
38
30:43
39
17
Kamaz Naberezhnye Chelny
38
29:45
37
18
روتور ولگوگراد
38
37:53
36
19
Metallurg Lipetsk
38
31:70
33
20
ایوانوفو
38
31:76
23
بازی
گلها
امتیاز
1
فاکل وورونژ
19
29:10
45
2
اورنبورگ
19
32:14
44
3
خاباروفسک
19
31:16
43
4
تورپیدو مسکو
19
36:15
39
5
Akron Togliatti
19
27:17
37
6
ینیسی کراسنویارسک
19
32:22
37
7
Alania Vladikavkaz
19
41:23
37
8
کراسنودار II
19
33:21
34
9
تام تامسک
19
24:23
32
10
نیژنکامسک
19
34:19
31
11
بالتیکا
19
21:12
29
12
Veles Moscow
19
26:28
28
13
اسپارتاک مسکو II
19
24:24
28
14
Olimp-Dolgoprudniy
19
19:24
25
15
Kamaz Naberezhnye Chelny
19
20:21
24
16
PFC Kuban
19
20:31
22
17
ایوانوفو
19
24:39
18
18
ولگار آستراخان
19
14:23
18
19
Metallurg Lipetsk
19
13:29
16
20
روتور ولگوگراد
19
14:30
13
بازی
گلها
امتیاز
1
تورپیدو مسکو
19
29:21
36
2
اسپارتاک مسکو II
19
24:31
30
3
فاکل وورونژ
19
31:23
29
4
بالتیکا
19
30:18
29
5
اورنبورگ
19
32:23
30
6
PFC Kuban
19
25:17
27
7
ینیسی کراسنویارسک
19
26:33
26
8
نیژنکامسک
19
26:24
27
9
روتور ولگوگراد
19
23:23
23
10
Alania Vladikavkaz
19
34:30
23
11
خاباروفسک
19
17:22
22
12
Akron Togliatti
19
20:23
21
13
ولگار آستراخان
19
16:20
21
14
Veles Moscow
19
19:20
20
15
کراسنودار II
19
12:24
19
16
Metallurg Lipetsk
19
18:41
17
17
Olimp-Dolgoprudniy
19
16:23
16
18
تام تامسک
19
27:37
16
19
Kamaz Naberezhnye Chelny
19
9:24
13
20
ایوانوفو
19
7:37
5
بازی های رو در رو
5
9
30
3
3
2
4
29
4
لیگ 1 -
2021/2022
0/07/17
خاباروفسک
0
-
2
بالتیکا
h
لیگ 1 -
2020/2021
99/12/24
بالتیکا
1
-
0
خاباروفسک
h
99/06/29
خاباروفسک
0
-
0
بالتیکا
d
لیگ 1 -
2019/2020
98/08/26
بالتیکا
1
-
0
خاباروفسک
h
98/05/12
خاباروفسک
2
-
0
بالتیکا
a
لیگ 1 -
2018/2019
98/02/21
بالتیکا
1
-
0
خاباروفسک
h
97/08/02
خاباروفسک
1
-
1
بالتیکا
d
دوستانه باشگاهی -
2018
96/11/18
خاباروفسک
0
-
3
بالتیکا
h
لیگ 1 -
2016/2017
96/01/23
بالتیکا
0
-
0
خاباروفسک
d
95/06/27
خاباروفسک
1
-
0
بالتیکا
a
10 بازی آخر بالتیکا
l
w
w
w
l
d
l
d
w
w
جام حذفی -
مراحل حذفی
دینامو مسکو
میزبان
30 فروردین 1401
21:30
5
-
6
l
لیگ 1 -
فصل عادی
Olimp-Dolgoprudniy
میهمان
26 فروردین 1401
14:30
0
-
2
w
ایوانوفو
میزبان
21 فروردین 1401
19:30
3
-
0
w
Alania Vladikavkaz
میهمان
17 فروردین 1401
18:30
0
-
3
w
اسپارتاک مسکو II
میزبان
13 فروردین 1401
19:30
0
-
1
l
PFC Kuban
میهمان
06 فروردین 1401
18:30
1
-
1
d
ینیسی کراسنویارسک
میزبان
28 اسفند 1400
18:30
1
-
2
l
تورپیدو مسکو
میهمان
21 اسفند 1400
14:30
2
-
2
d
کراسنودار II
میهمان
17 اسفند 1400
18:30
0
-
3
w
جام حذفی -
مراحل حذفی
Chayka Peschanokopskoye
میزبان
12 اسفند 1400
20:30
3
-
0
w
10 بازی آخر خاباروفسک
w
d
w
d
w
w
d
l
w
l
لیگ 1 -
فصل عادی
Metallurg Lipetsk
میزبان
27 فروردین 1401
09:30
1
-
0
w
ولگار آستراخان
میهمان
21 فروردین 1401
17:30
1
-
1
d
Veles Moscow
میهمان
17 فروردین 1401
20:30
1
-
2
w
Olimp-Dolgoprudniy
میزبان
13 فروردین 1401
09:30
3
-
3
d
ایوانوفو
میزبان
06 فروردین 1401
09:30
4
-
0
w
Alania Vladikavkaz
میزبان
28 اسفند 1400
10:30
2
-
0
w
اسپارتاک مسکو II
میهمان
21 اسفند 1400
14:30
1
-
1
d
PFC Kuban
میهمان
15 اسفند 1400
17:30
1
-
0
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
Vista Gelendzhik
میزبان
19 بهمن 1400
17:30
2
-
1
w
Kamaz Naberezhnye Chelny
میزبان
18 بهمن 1400
17:30
0
-
1
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.