فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 29 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
FK Lida
Aleksandr Burnos
35'
1
-
5
FT
دنبال کنید
Shakhter Soligorsk Reserve
Vyacheslav Prigodich
86'
Egor Grivenev
78'
Aleksey Garost
67'
Egor Grivenev
65'
Pavel Dubovskiy
11'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Aleksandr Burnos
35'
Vyacheslav Prigodich
86'
Egor Grivenev
78'
Aleksey Garost
67'
Egor Grivenev
65'
Pavel Dubovskiy
11'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 5
86'
1 - 5
Vyacheslav Prigodich
Egor Grivenev
78'
1 - 4
Egor Grivenev
Aleksey Garost
67'
1 - 3
Aleksey Garost
Nikita Shaula
65'
1 - 2
Egor Grivenev
پایان نیمه اول 1 - 1
1 - 1
Aleksandr Burnos
Kirill Kovalyuk
35'
11'
0 - 1
Pavel Dubovskiy
Vyacheslav Prigodich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 7
شروع بازی
29 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
15
32:9
38
2
Niva Dolbizno
15
38:18
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
FC Bate Borisov II
15
25:19
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
اورشا
15
20:18
22
9
FK Bumprom
15
27:17
21
10
Dinamo Minsk Reserve
15
19:18
20
11
Ostrovets
15
22:23
20
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
15
10:27
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
Bff Academy Minsk U17
15
16:31
12
16
Torpedo Zhodino 2
15
20:40
12
17
FK Slonim 2017
15
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
14:30
10
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
FC Bate Borisov II
7
14:7
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Niva Dolbizno
7
15:7
12
7
اورشا
7
14:9
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
7
11:20
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
8
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر FK Lida
w
l
w
d
w
w
l
w
w
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Ostrovets
میهمان
22 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
2
w
FC Molodechno
میزبان
14 اردیبهشت 1403
17:30
0
-
1
l
FK Baranovichi
میهمان
08 اردیبهشت 1403
16:30
0
-
2
w
Maxline Rogachev
میزبان
02 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
2
d
Niva Dolbizno
میهمان
25 فروردین 1403
17:30
0
-
1
w
Volna Pinsk
میزبان
19 فروردین 1403
14:30
1
-
0
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
اسلوتسک
میهمان
02 اسفند 1402
13:30
2
-
1
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Shakhtar Petrikov
میزبان
04 آذر 1402
14:30
3
-
1
w
FC Molodechno
میهمان
28 آبان 1402
14:30
2
-
3
w
Ostrovets
میزبان
21 آبان 1402
13:30
4
-
0
w
10 بازی آخر Shakhter Soligorsk Reserve
l
l
l
d
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Dinamo Minsk Reserve
میزبان
21 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
2
l
Lokomotiv Gomel
میهمان
14 اردیبهشت 1403
16:30
4
-
1
l
FC Bate Borisov II
میزبان
08 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
3
l
Energetik-BGU Minsk
میزبان
02 اردیبهشت 1403
15:30
0
-
0
d
Ostrovets
میهمان
25 فروردین 1403
16:30
1
-
0
l
FC Molodechno
میزبان
19 فروردین 1403
15:30
0
-
2
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.