فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
Lokomotiv Gomel
Ilya Kirko
82'
1
-
1
FT
دنبال کنید
FC Molodechno
Kirill Goncharik
8'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Ilya Kirko
82'
Kirill Goncharik
8'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Ilya Kirko
89'
86'
Stanislav Bylinovich
Nikolay Starostenko
85'
84'
Fedor Adashkevich
Yuri Kozlov
Igor Kuzmenok
Pavel Markov
1 - 1
Ilya Kirko
82'
Cat Artur
Nikolay Starostenko
Evgeni Milevski
78'
69'
Igor Monich
Vladislav Fedosov
Vadim Fastovets
Pavel Tseslyukevich
Ivan Kaloshkin
Aleksandr Krasnov
66'
62'
Aleksandr Krotov
Kirill Goncharik
Evgeniy Milevskiy
52'
پایان نیمه اول 0 - 1
43'
Yuri Kozlov
8'
0 - 1
Kirill Goncharik
Dmitriy German
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 3
شروع بازی
02 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
21
45:16
50
2
Niva Dolbizno
21
51:21
45
3
Belshina Bobruisk
20
45:19
40
4
Volna Pinsk
20
40:25
39
5
Maxline Rogachev
20
34:18
36
6
Dinamo Minsk Reserve
21
32:27
33
7
Ostrovets
21
31:31
33
8
FK Bumprom
21
35:23
31
9
FK Lida
20
24:24
30
10
اورشا
21
23:28
27
11
Lokomotiv Gomel
20
25:31
20
12
Bff Academy Minsk U17
21
22:37
18
13
Shakhter Soligorsk Reserve
20
22:36
16
14
FK Baranovichi
21
13:39
16
15
FK Slonim 2017
21
18:44
11
16
FC Bate Borisov II
7
4:7
7
17
Energetik-BGU Minsk
21
21:41
7
18
Torpedo Zhodino 2
7
4:11
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
11
27:6
28
3
Volna Pinsk
10
23:12
22
4
Ostrovets
10
16:9
21
5
Maxline Rogachev
10
16:6
20
6
FK Bumprom
11
19:10
20
7
Niva Dolbizno
10
23:9
19
8
Dinamo Minsk Reserve
11
18:13
17
9
اورشا
11
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
10
18:15
14
11
FK Lida
10
11:14
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
13
FK Baranovichi
10
7:16
10
14
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
15
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:19
5
16
FK Slonim 2017
11
12:24
5
17
FC Bate Borisov II
3
1:1
4
18
Torpedo Zhodino 2
3
1:7
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
9
18:13
17
4
Volna Pinsk
10
17:13
17
5
FK Lida
10
13:10
17
6
Maxline Rogachev
10
18:12
16
7
Dinamo Minsk Reserve
10
14:14
16
8
Ostrovets
11
15:22
12
9
FK Bumprom
10
16:13
11
10
Shakhter Soligorsk Reserve
11
12:17
11
11
اورشا
10
7:15
11
12
Energetik-BGU Minsk
11
13:19
10
13
Bff Academy Minsk U17
10
12:19
8
14
Torpedo Zhodino 2
4
3:4
6
15
Lokomotiv Gomel
10
7:16
6
16
FK Slonim 2017
10
6:20
6
17
FK Baranovichi
11
6:23
6
18
FC Bate Borisov II
4
3:6
3
بازی های رو در رو
0
3
3
0
3
1
8
8
0
لیگ 2 -
2023
2/05/20
FC Molodechno
5
-
0
Lokomotiv Gomel
a
2/01/13
Lokomotiv Gomel
2
-
2
FC Molodechno
d
لیگ 2 -
2022
1/06/19
Lokomotiv Gomel
1
-
1
FC Molodechno
d
1/02/18
FC Molodechno
0
-
0
Lokomotiv Gomel
d
10 بازی آخر Lokomotiv Gomel
l
l
d
w
l
w
d
l
d
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میهمان
26 فروردین 1403
15:30
2
-
1
l
Maxline Rogachev
میزبان
19 فروردین 1403
13:30
0
-
3
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
ایسلوچ
میهمان
02 اسفند 1402
14:20
0
-
0
d
لیگ 2 -
فصل عادی
Ostrovets
میزبان
04 آذر 1402
14:30
2
-
1
w
Maxline Rogachev
میهمان
27 آبان 1402
13:30
3
-
0
l
FK Slonim 2017
میزبان
20 آبان 1402
14:30
1
-
0
w
FK Baranovichi
میهمان
14 آبان 1402
13:30
1
-
1
d
Arsenal Dzerzhinsk
میزبان
30 مهر 1402
16:00
1
-
3
l
FK Lida
میهمان
22 مهر 1402
14:30
0
-
0
d
نیپر موگیلف
میزبان
15 مهر 1402
16:30
0
-
3
l
10 بازی آخر FC Molodechno
w
w
l
l
l
l
l
l
d
d
لیگ 2 -
فصل عادی
FC Bate Borisov II
میزبان
26 فروردین 1403
16:45
3
-
1
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
19 فروردین 1403
15:30
0
-
2
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
ایسلوچ
میهمان
30 دی 1402
15:20
1
-
0
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Arsenal Dzerzhinsk
میهمان
04 آذر 1402
14:30
6
-
0
l
FK Lida
میزبان
28 آبان 1402
14:30
2
-
3
l
نیپر موگیلف
میهمان
20 آبان 1402
16:30
3
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
14 آبان 1402
14:30
1
-
2
l
Zhodino-Uzhnoe
میهمان
06 آبان 1402
13:30
5
-
1
l
ویتبسک
میزبان
30 مهر 1402
14:30
0
-
0
d
Volna Pinsk
میهمان
23 مهر 1402
16:30
2
-
2
d
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.