فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 18 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Bff Academy Minsk U17
Nikita Lyukevich
90'
Stanislav Kazmerchuk
87'
2
-
1
FT
دنبال کنید
FK Bumprom
Dmitri Khalimonchikov
60'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Nikita Lyukevich
90'
Stanislav Kazmerchuk
87'
Dmitri Khalimonchikov
60'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
2 - 1
Nikita Lyukevich
90'
1 - 1
Stanislav Kazmerchuk
87'
Danila Vorobyev
Dmitri Khalimonchikov
Sergey Zhivushko
Dmitry Leontyuk
83'
Bogdan Gusev
Denis Ovsyannikov
76'
72'
Artem Zhvirblia
Sergey Slepov
66'
Vladislav Drapeza
64'
Vladimir Dubrovsky
Maksim Sanets
Vladislav Drapeza
Artem Miroyevski
Gleb Mishin
61'
60'
0 - 1
Dmitri Khalimonchikov
Ilya Gubarevich
Maxim Alexandrov
Nikita Chuiko
Timofey Tkachev
Nikita Lyukevich
Daniel Volsky
58'
46'
Artsiom Zhauniarenka
Denis Makaev
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
14
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
29:18
24
6
FK Lida
14
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
18:15
20
9
Ostrovets
14
21:20
20
10
اورشا
14
18:17
19
11
FK Bumprom
14
23:16
18
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
14
10:24
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
19:37
12
17
FK Slonim 2017
15
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
14:30
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
14:7
15
3
Ostrovets
8
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
12:7
13
6
اورشا
7
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
7:8
10
10
FK Lida
8
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
3
FK Lida
6
10:3
14
4
FC Molodechno
7
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
11:20
6
16
Ostrovets
6
9:12
5
17
FK Baranovichi
8
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Bff Academy Minsk U17
موردی یافت نشد
10 بازی آخر FK Bumprom
d
l
w
w
l
w
d
w
w
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
نیپر موگیلف
میهمان
25 بهمن 1402
14:00
1
-
1
d
گومل
میهمان
21 بهمن 1402
12:30
1
-
0
l
Gomel Reserve
میزبان
07 بهمن 1402
14:30
12
-
0
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Zhodino-Uzhnoe
میهمان
04 آذر 1402
14:30
2
-
3
w
ویتبسک
میزبان
27 آبان 1402
14:30
0
-
1
l
Volna Pinsk
میهمان
21 آبان 1402
15:30
1
-
4
w
اورشا
میزبان
07 آبان 1402
14:30
2
-
2
d
FC Osipovichi
میهمان
30 مهر 1402
13:30
0
-
1
w
Shakhtar Petrikov
میزبان
22 مهر 1402
16:30
2
-
1
w
FC Molodechno
میهمان
16 مهر 1402
14:30
4
-
0
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.