فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 15 تیر 1403 ساعت ۱۸:۳۰
FK Lida
Denis Khodyko
24'
1
-
2
FT
دنبال کنید
Bff Academy Minsk U17
Denis Ovsyannikov
50'
Anton Lazarev
40'
(گل بخودی)
ضربات پنالتی
گل های بازی
Denis Khodyko
24'
Denis Ovsyannikov
50'
Anton Lazarev
40'
اطلاعات بازی
بازیها
آمار
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 2
Anton Lazarev
89'
Egor Zaitsev
Daniil Kutsepalov
86'
Vladimir Tonkevich
85'
Kirill Kovalyuk
82'
Kirill Kovalyuk
81'
50'
1 - 2
Denis Ovsyannikov
46'
Maxim Alexandrov
Ilya Gubarevich
پایان نیمه اول 1 - 1
44'
Vladimir Skomarovsky
40'
1 - 1
Anton Lazarev
1 - 0
Denis Khodyko
Mark Aleliunas
24'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 14
شروع بازی
15 تیر 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
14
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
29:18
24
6
FK Lida
14
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
18:15
20
9
Ostrovets
14
21:20
20
10
اورشا
14
18:17
19
11
FK Bumprom
14
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
11:28
-3
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
14:7
15
3
Ostrovets
8
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
12:7
13
6
اورشا
7
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
7:8
10
10
FK Lida
8
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
3
FK Lida
6
10:3
14
4
FC Molodechno
7
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
11:20
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
آمار بازی
4
کارت زرد
1
1
کارت قرمز
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.