فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 17 تیر 1403 ساعت ۱۴:۳۰
BATE Borisov Reserve
Vladislav Golovachenko
90'+1
Maxim Mardas
90'
(پنالتی)
Artem Sidorik
75'
(گل بخودی)
Gleb Protasenia
67'
Egor Osipov
59'
Gleb Protasenia
36'
6
-
2
FT
دنبال کنید
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
Vladislav Skavpnev
11'
Mikhail Ladutko
6'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Golovachenko
90'+1
Maxim Mardas
90'
Artem Sidorik
75'
Gleb Protasenia
67'
Egor Osipov
59'
Gleb Protasenia
36'
Vladislav Skavpnev
11'
Mikhail Ladutko
6'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 6 - 2
6 - 2
Vladislav Golovachenko
Maxim Telesh
90'+1
5 - 2
Maxim Mardas
90'
Vladislav Golovachenko
Roman Piletskiy
Yan Shumskiy
Egor Rusakov
81'
Aleksandr Fomin
Grigori Martianov
Maxim Telesh
78'
4 - 2
Artem Sidorik
75'
74'
Egor Furs
Denis Nikolaev
Maxim Mardas
Vadim Kiselev
Maxim Telesh
Gleb Protasenia
68'
3 - 2
Gleb Protasenia
Roman Piletskiy
67'
66'
Konstantin Bogdanovich
Roman Zheleznyi
Ivan Sivkov
Matvey Pritzker
Konstantin Konchalenko
Mikhail Ladutko
64'
Matvey Pritzker
2 - 2
Egor Osipov
59'
Makar Maslenikov
56'
Matvey Sokolovskiy
Vadim Kiselev
52'
Ivan Chernykh
Zakhar Hitseleu
46'
پایان نیمه اول 1 - 2
1 - 2
Gleb Protasenia
36'
11'
0 - 2
Vladislav Skavpnev
Denis Nikolaev
6'
0 - 1
Mikhail Ladutko
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 14
شروع بازی
17 تیر 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
14
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
29:18
24
6
FK Lida
14
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
18:15
20
9
Ostrovets
14
21:20
20
10
اورشا
14
18:17
19
11
FK Bumprom
14
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
11:28
-3
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
14:7
15
3
Ostrovets
8
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
12:7
13
6
اورشا
7
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
7:8
10
10
FK Lida
8
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
3
FK Lida
6
10:3
14
4
FC Molodechno
7
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
11:20
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
مقایسه آماری پیش از بازی
5
10
15
20
10
5
10
15
20
بازی آخر دو تیم در
لیگ 2
تمام تورنمنتها
تمام تورنمنتها
لیگ 2
تمام تورنمنتها
BATE Borisov Reserve
10
تعداد بازی
10
4
برد
2
2
باخت
6
12
گل زده
10
9
گل خورده
27
3
کلین شیت
1
0
مالکیت ٪
0
0
نمره بازیکنان
0
0
پاس/بازی
0
0
دقت پاس ٪
0
0
شوت/بازی
0
0
شوت در مقابل
0
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.